2017.10.22-23. EHAM PIC

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2016.07.10. 16:09
Tartózkodási hely: AMS

2017.10.22-23. EHAM PIC

HozzászólásSzerző: czejczej » 2017.10.28. 18:33

Múlt hétvégén AMS felé vettem az irányt, hogy még egy utolsó alkalommal lencsevégre kaphassam a Fokkereket. Sajnos az időjárás nem volt túl kegyes, több eső mint napsütés fogadott egy jó kis csípős széllel karöltve :(

Gondolom a spot helyeket nektek nem kell bemutatni de ha esetleg nem tudnátok honnan lett lőve a kép nyugodtan kérdezd :)

Nem sokkal napkelte után értem a reptérre ahol 27-es pálya volt leszállóra, kb 5 perccel megállás után az első Fokker azonnal a jackpot volt :)

Mivel e sorok írása közben a legutolsó KLM F70 járat éppen készülődik LHR-ről AMS-re repülni így ez a poszt a hétvégi KLM-ké lesz :)

PH-KZU

Kép

Aztán gyorsan spuri át 18R-re :)

Kép

Kép

A hídon is szerettem volna egy képet de sajnos az nem jött össze így csak 18R és 27-ről vannak képek.

Kép

Aztán gyorsan vissza 27-re, kb a közel 2 nap abből nézett ki, hogy a Meki és a 18R parkoló között ingáztunk :)

Kép

Kép

Kép

A kis "villogós" :D

Kép

Essay kolléganővel voltunk kint és pont elindultam, hogy elérjem a kompot eszeveszett integetésbe kezdett, hogy azonnal parkoljak le mert jön Anthony, így egy szép búcsú ajándék volt indulóban AMS-ről :)

Kép

folyt. köv. :)

Vissza: Külföldi repülőtereken készült fotók és videók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég