2019.03.19. EDDL PIC

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 902
Csatlakozott: 2016.07.07. 17:23
Tartózkodási hely: London

2019.03.19. EDDL PIC

HozzászólásSzerző: RimoRoli » 2019.03.20. 13:47

Tegnap volt egy kis szabadidom, illetve azert lett szabadidom, hogy tudjak csinalni egy kis europai kirandulast. Az ok nagyon egyszeru, az opodo-n keresztul vettem egy Ryanair jegyet 1 fontert, Gothenburgbol Londonba es gondoltam, hogy ha talalok valami ertelmes jegyet Svedorszagba, akkor repulok egyet, ha nem, akkor meg nem vesztettem sokat.

Vegulis talaltam, egy Eurowings jegyet, LHR-DUS-GOT utvonalon, es mivel volt benne egy LGW Q400-as, valamint az Eurowings-szel sem repultem, igy ezt valasztottam.

Dusseldorfban volt 2 oram kb fotozkodni, nem kockaztattam nagyon, csak felsetaltam a terminal tetejen talalhato teraszra. Ez egyebkent szerintem egesz korrekt, 2.20€ megfizetese utan egesz nap el lehet ott lenni. A fenyek sajna azert keso delutan mar kezdenek elromlani, es tengelyfeny, illetve szembefeny alakul ki, ez nemelyik foton is latszani fog. De egy par orat el lehet bohockodni amugy is.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na jo, azert sutott is a nap neha. :D

D-AIZU, ez a gep hozott Londonbol, es itt mar eppen Napoly fele igyekszik.
Kép

Kép

Ez azert szerintem kulonlegessegnek mondhato:

Kép

Ez meg mondjuk lehetett volna a festett, hajloder nelkul.
Kép

Szerintem eleg jo kis szogbol lehet fotozni, eszembe jutottak a regi gondtalan ferihegyi evek, amikor meg volt ertelme a teraszra menni..
Kép

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016.07.07. 20:57
Tartózkodási hely: XVII. kerület

Re: 2019.03.19. EDDL PIC

HozzászólásSzerző: habigyuri » 2019.03.20. 13:57

Jók lettek! Tetszik ez a szög ahol ennyire látszik hogy fentről van fotózva a gép.
DUS lehet hogy nekem is meglesz idén, úgyhogy majd ha kell guide akkor kereslek! :D

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 902
Csatlakozott: 2016.07.07. 17:23
Tartózkodási hely: London

Re: 2019.03.19. EDDL PIC

HozzászólásSzerző: RimoRoli » 2019.03.21. 13:20

Koszi! Igen, nekem is tetszett.

Sajnos a tobbi helyszinrol nincs semmi infom, de a JP-n a kepek 80%-a a teraszrol keszult.

Vissza: Külföldi repülőtereken készült fotók és videók

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég