TC Chat - repülésrajongók, spotterek

Bronze Circle
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.14. 20:13
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: wilson71 » 2016.12.13. 15:50

lesaux írta:A Ryannél egy időben reklámozták, hogy az elgépelt foglalásokat 24 órán belül ingyen javítják. Ha nem akarsz emelt díjason telefonálni, a chaten egy kérdést megér, hogy tudnak-e segíteni. Lehet, hogy angolul kell majd írni.


ez annyira így van, és nagyon köszi neked az 5letet, hogy rájuk kattintottam és 2 perc múlva ingyenesen módosították a foglalást... már felkészültem a legrosszabbra... sztem ez máshol nem menne ilyen egyszerűen... :)

megjegyzem, hogy sok százszor foglaltam különféle társaságoknál, ilyenféle hiba nélkül, de sztem a Ryanair honlapja szimplán becsapós, most utánanéztem és tényleg, ha egy másik dátumra kattintasz, akkor a fejlécben a naptáron az eredeti nap marad ott... :)

mindegy, most jó a véleményem róluk nagyon!!! :P

Bronze Circle
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.14. 20:13
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: wilson71 » 2016.12.15. 06:34

sziasztok! egy indiai desztinációra nem meglepő módon az Emirates és a Qatar adja a legjobb ajánlatot, más nem is tud egy átszállással odavinni... viszont a menetrend pocsék az Emirates-nél, majdnem 23 órát kellene várni Dubaiban... Bécs sem sokkal jobb egyébként...

az a kérdésem, hogy a Qatar esetében mit lehet várni pl. IFE, ellátás, lábtér, stb tekintetében A320 és A321 fedélzetén... elvileg "ötcsillagos" a társaság, de két kisgéppel repülni 9 órát, ez kissé elgondolkodtat... köszi!

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016.07.07. 20:57
Tartózkodási hely: XVII. kerület

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: habigyuri » 2016.12.15. 13:55

Nem jött be múltkor az Emirates? :)
Amúgy én ezúttal is azt javaslom hogy Turkish-el Mumbai, és onnan napi ezer helyi járat közül választhatsz (Hyderabad-ba ha jól emlékszem).
Vistara kimondottan prémium, IndiGo baromi igényes, JetAirways átlagos, Air Indiáról nem hallottam jókat de nincs személyes tapasztalatom, GOAir vagy Spice Jet nem tudom milyen. Kapásból 6 légitársaság akik napi több járatot is üzemeltetnek. Szinte 20 percenként van csatlakozás. Persze picit bevállalósnak kell lenni. :) Csomag mindenkinél benne van 7+15 kg-ig.

Bronze Circle
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.14. 20:13
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: wilson71 » 2016.12.15. 22:59

habigyuri írta:Nem jött be múltkor az Emirates? :)
Amúgy én ezúttal is azt javaslom hogy Turkish-el Mumbai, és onnan napi ezer helyi járat közül választhatsz (Hyderabad-ba ha jól emlékszem).
Vistara kimondottan prémium, IndiGo baromi igényes, JetAirways átlagos, Air Indiáról nem hallottam jókat de nincs személyes tapasztalatom, GOAir vagy Spice Jet nem tudom milyen. Kapásból 6 légitársaság akik napi több járatot is üzemeltetnek. Szinte 20 percenként van csatlakozás. Persze picit bevállalósnak kell lenni. :) Csomag mindenkinél benne van 7+15 kg-ig.


az Emirates tökéletes választás lenne, de ez miatt nem szeretnék 23 órát várni a csatlakozással! :)

és ha végigcsinálod a plusz egy átszállást Mumbai-ban, akkor az már megint majdnem ott van, hogy egy napot utazol, miközben a Qatar odaér 12-13 óra alatt, mert jó az átszállás, de kisgéppel repül (a Turkish is egyébként az út 20%-ában)

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016.07.07. 20:57
Tartózkodási hely: XVII. kerület

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: habigyuri » 2016.12.17. 21:20

Qatar-ról nem tudok nyilatkozni de a Turkish 737-900 a legkényelmesebb gép volt amin valaha utaztam. Hatalmas lábtér keleti kényelem, nyugati nyugalom. Szinte bizjet feelingje volt.

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 902
Csatlakozott: 2016.07.07. 17:23
Tartózkodási hely: London

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: RimoRoli » 2016.12.24. 16:58

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a támogatást és azt, hogy bíztatok a dologban, bennünk, igyekszünk a jövőben is folyamatosan fejlődni, és még profibbá válni békében, boldogságban.

Mindenkinek kellemes ünnepeket és sikerekben gazdag boldog uj evet kivanok, kivanunk! :)

Legnagyobb tisztelettel:
Roló

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2016.07.08. 12:47
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: lmg » 2016.12.27. 15:54

sziasztok, a mai brutál fények és szeles idő nosztalgikus emlékeket idézett fel és rátaláltam erre a 2009. márciusi leszállómra, ami hasonlóan szeles időben készült.

HA-LOD / 31R érkező
Kép

Silver Circle
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2016.07.07. 20:15

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: mentosra_kola » 2016.12.28. 12:26

Low Visibility Operations - Zagreb

K*cs*g köd! :D (felszállás utánra gondolok)

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.07.07. 19:42
Tartózkodási hely: Budaörs

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: tuzescsongor » 2017.01.05. 21:03

Sziasztok :) Lehetne itt is egy olyan fórumrész ahol segítséget,tanácsot lehet kérni a képekkel kapcsolatban?? :?:

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 902
Csatlakozott: 2016.07.07. 17:23
Tartózkodási hely: London

Re: TC Chat - repülésrajongók, spotterek

HozzászólásSzerző: RimoRoli » 2017.01.05. 21:04

Van! "How to fotozni rendesen" ;) :D

ElőzőKövetkező

Vissza: Repülésrajongók, spotterek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég