The Radial and Trainer Fly-in V

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2016.07.10. 16:09
Tartózkodási hely: AMS

The Radial and Trainer Fly-in V

HozzászólásSzerző: czejczej » 2017.04.30. 19:45

Nem igazán légishow inkább találkozó pilótáknak amire azért be lehet menni 5 fontért :) Sok mindent sajnos nem tudok az eventről így nem tudom, hogy miért jött létre vagy mi célt szolgál. Eredetileg egy légifotózás miatt mentem oda de a szél bőven a crosswind limit felett volt így ez le lett fújva, de ha már ott voltam körbe néztem egy picit és lőttem pár képet plusz egy kis érdekességet is láttam :)

Grob G.115-A
G-GPSI
Kép

Auster AOP.9
WZ706
Kép

Cessna 152
G-GFIB
Kép

DHC1 Chipmunk
1377 (G-BARS)
Kép

Percival P56 Provost T1
XF690 (G-MOOS)
Kép

Kép

Piper PA-28
G-AWEZ
Kép

Rosszkor mész át még a bőrödet is lenyúzzák :D

Kép

Cessna 152
G-JIMH
Kép

Cessna 152
G-BFOE
Kép

Most pedig jöjjön a gép amely a legnagyobb felkavarodást alkotta ma :D

de Havilland Vampire
WZ507
Kép

sajnos mivel a gép előkészítés alatt volt így nem volt lehetőségem olyan képet lőni "statikon" hogy ne lett volna valaki ott.

Kép

A kocsi hozzátartozik a géphez mert benne volt egy rakás cucc, pl indításnál is valami kábel ment a csomagtartóból a géphez

Kép

De nem is azzal volt gond hogy ott állt hanem miután beindították egy kicsit "erősnek" bizonyult :D amíg kiért az aktív pályához és elindult backtrackelni addig nem is volt semmi furcsaság.

Kép

Viszont indulás után jött a sugárhajtómű vs pálya közdelem ahol a hajtómű szó szerint rommá verte a pályát legalább 5 helyen ahogy néztem :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Azért a rombolás mellett még visszajött 2 low pass-ra leszállás előtt (igaz az már egy másik, távolabbi pályára történt)

Kép

Kép

Kép

Ennyi lett volna ez a kis apróság :) nekem felüdülés volt a sok nagy gép mellett ilyen kis apróságokat nézni fél napon keresztül :)

Vissza: Repülőnapok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég