Switch to full style
Hozzászólás küldése

Olaszos hangulat...

2019.10.30. 08:59

Néhány éve ugyan azt a helyet választjuk nyár végi családi nyaralásunk helyszínéül és már első évben feltűnt, hogy a közelben akár repülőket is fotózhatnék, de mostanáig nem sikerült összehozni ezt a show-t...
Idén viszont jókor voltunk jó helyen. :D
A kétnapos rendezvény "beelegítő" napjának végét mindenképp meg szerettem volna nézni, hogy a másnapi "éles" show idejére megtaláljam azt a helyet, ami (az egyébként számomra ismeretlen helyen) jó fotópozíció lehet majd.

A jesoloi tengerparton hotelek és szállodák között zajlik ez a légibemutató, ahol a nemzeti kedvencen kívül sok más érdekességet láthatnak a nézők, ugyanis a parti őrségtől a katonaságon keresztül még "oldtimer" és műrepülő gépek is bemutatkoznak.
A "hivatalos" szervek igen komolyan készültek, mert vízből mentés, üldözés, stb. szerepeltek a progjamjaikban (természetesen vízi támogatással), de erről majd később...

A legfontosabb "fotótéma" a Frecce Tricolori volt, így a programban jelzett tréning időpontjában már a tengerparton voltam. ;)
Kép
Kép
Kép

Másnap a másik kedvenc hobbim is fontos szerepet kapott, ugyanis a rendezvény biztosítása miatt rengeteg kéklámpás járművet is lencsevégre kaphattam. :)
A bemutató szinte percre pontosan kezdődött a katonaság helikopteres bemutatóival.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Rövidesen folyt.köv., pici türelmet kérek 8-)

Re: Olaszos hangulat...

2019.11.05. 09:53

A műsor részeként kisebb gépek szólóban és duóban is igen látványosan szerepeltek. :o
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Hozzászólás küldése