Elhagyott helyek

Bronze Circle
Avatar
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.07. 21:47
Tartózkodási hely: Budapest/Szekszárd

Re: Elhagyott helyek

HozzászólásSzerző: czegenyp » 2017.03.08. 21:21

Ez tényleg állat volt Gyuri! :D

Amúgy az erőmű tűzoltásában és mentesítésében résztvevő összes járművet (Kraz, Zil, Ural,stb) összegyűjtve tárolták. Egy 2005. májusi magyar expedíció a roncstemetőt is meglátogatta, és kiderült hogy szinte az összes jármű motorját kilopták az évek során.
Tehát akár mi is láthattunk Kijev utcáin olyan Zilt amiben sugárszennyezett szív dobog. (Gyuri után szabadon: Ja és tankolni sem kell, állandóan jár) :)

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2016.07.10. 16:09
Tartózkodási hely: AMS

Re: Elhagyott helyek

HozzászólásSzerző: czejczej » 2017.03.09. 17:44

Bal írta:Én csak azt nem értem, hogy itt az épületek nagy része úgy néz ki, mint amik bontás előtt állnak. Azaz nagyon sok mindet már kiszedtek belőlük. Lásd pl. az a lépcsőház, ahol a korlát le van bontva. Ehhez képest pedig azt lehetett eddig tudni, hogy a baleset után 3 nappal ürítették ki teljesen a települést, és az ott lakóknak csak néhány órájuk volt összepakolni. Akkor meg ki és mikor bontotta le a korlátokat, ajtókat, ablakokat, burkolatokat?


Bal a Március 1-jei irományom végén ott volt ugyan az amit rmiki is megírt, hogy nem sokkal a baleset után rendesen kifosztották a várost és ami nem volt lecsavarozva azt vitték :D

habigyuri meló közben olvastam el tegnap ezt a beszólásodat hát nem értették min fetrengek félórán keresztül :D

czegenyp

Jól írtad "tárolták" pár éve a roncs temető meglett szüntetve és eltüntettek mindent pont az említett fosztogatások miatt :D Pedig szívesen megnéztem volna azokat is :D

Jöjjön a folytatás :)

Aki leakarja mozogni a radióaktív energiáját annak itt a lehetőség :)

Kép

Jedinek érzed magad? Akkor ez a te széked! :)

Kép

Kép

Ne kérdezzétek miért de átkellett fotóznom azon a karikán :D

Kép

Mára innen ennyi de egy kis ízelítő a következő részből ;)

Kép

folyt. köv. :)

Silver Circle
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2016.07.11. 12:25

Re: Elhagyott helyek

HozzászólásSzerző: whitepelican » 2017.03.10. 09:07

Az a karikás kép nyugodtam lehetne a Kör című film X. részének promo plakátja is... :D

Előző

Vissza: Kreatív fotók, különlegességek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég