Bezár a népszerű repülős bolhapiac

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.07.07. 10:21
Tartózkodási hely: Győr

Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: GBalint » 2016.09.01. 20:47

Ausztriában, az osztrák-magyar határtól nem messze található egy kis falu, Enzersdorf, ahol a környék legnépszerűbb repüléssel és légiközlekedéssel kapcsolatos bolhapiaca működik.

Mivel a rendszeres vásár szeptembertől megszűnik, ezért a a rajongók és látogatók támogatását megköszönve végkiárusítási aukciót rendeznek, amelynek termékeire online lehet majd licitálni. Az aukción körülbelül 2300 tárgy kerül árverésre, melyek között megtalálhatók komplett üléssorok, repülőgép alkatrészek, fedélzeti gurulós tárolók, repülőgépablakok, evőeszközök, üvegpoharak és számos más repüléssel és légiközlekedéssel kapcsolatos tárgyak és eszközök.

A többi információt ITT találjátok.

Bronze Circle
Avatar
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2016.07.07. 09:47
Tartózkodási hely: Üllő

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: VargaBence » 2016.09.03. 06:43

Ezt igazán sajnálom. Bár nem jártam kint soha, régi vágyam, egy repülő ülés sor. Igaz, van még egy kis harc itthon ez miatt, de hát egyszer csak megnyerem. :) Szóval kár, hogy befejezik, de bizonyára lesz máshol más, aki majd üzemeltet ilyen helyet.

Adminisztrátor
Avatar
Hozzászólások: 902
Csatlakozott: 2016.07.07. 17:23
Tartózkodási hely: London

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: RimoRoli » 2016.09.03. 12:12

Bence, szólj, ha esetleg meggondolod magad, mert akkor nekem is lenne egy pár cucc, amit lehetne szállítani. :D :roll:

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.07.07. 19:26

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: Wheeler » 2016.09.04. 17:35

Nekem egy on board trolley kéne :D mekkora partycucc, amikor egy feles trolleyban hozod ki a piákat és osztod szét (as a cabin crew) :D
"Ha egyszer megízlelted a repülést, utána úgy fogsz járni a földön, hogy szemed az eget fürkészi, mert ott voltál fent és oda vágysz vissza."

Silver Circle
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2016.07.07. 20:15

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: mentosra_kola » 2016.09.04. 19:38

Wheeler írta:Nekem egy on board trolley kéne :D mekkora partycucc, amikor egy feles trolleyban hozod ki a piákat és osztod szét (as a cabin crew) :D

:D :D

Ha már partyzás, akkor lehet a hányózacskó is releváns :D

Silver Circle
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.07.07. 21:16

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: Dálnoky Berci » 2016.09.05. 16:15

nekem is kéne egy vagy két trolley :) de nem piának

Silver Circle
Avatar
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.07.07. 19:26

Re: Bezár a népszerű repülős bolhapiac

HozzászólásSzerző: Wheeler » 2016.09.08. 08:01

mentosra_kola írta:Ha már partyzás, akkor lehet a hányózacskó is releváns :D

Sőt amilyen kupi van néha buli után rajzolnom kell egy safetycard-ot, hogy hogy jutok ki az égő házból a legkönnyebben :D
"Ha egyszer megízlelted a repülést, utána úgy fogsz járni a földön, hogy szemed az eget fürkészi, mert ott voltál fent és oda vágysz vissza."

Vissza: Külföldi légiközlekedés

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég